Logo ProWEB - Slovakia

Profesionálna ponuka pre Vás

Vyberte si z našich služieb to správne

Chcem vidieť Vaše služby
services

Služby, ktoré máme pre Vás k dispozícii

Programovanie webaplikácií

Je to spôsob vytvárania webstánok a programovanie rôznych funkcií stránky. Medzi funkcie môžu patriť : Kontaktný formulár, vysúvacie menu, vyhľadávanie na stránkach, šípka na vrch stránky, atď. Medzi programovanie patrí aj samotné kódovania, aby prehliadač vedel čo má zobraziť.

Webhosting

Je to miesto, kam sa umiestňuje hotová webstránka, aby dostupná pre Vašich zákazníkov. Cena webhostingu závisí od veľkosti priestoru a služieb, ktoré daný webhosting poskytuje (napr.: SSL certifikát, zálohovanie). U nás je možné získať webhosting spolu s projektom na 1 rok ZDARMA.

Webdesign

Je grafické spracovanie Vašej webstránky. Vaša webstránka musí byť lahko ovládateľná z akéhokoľvek zariadenia. Či už ide o počítač, notebook, tablet, alebo smartfón. U nás máte na výber design zo šablóny, profesionálny alebo základny design. Je to len na Vás.

Webdoména

Je to adresa, na ktorej Vaši zákazníci nájdú Vašu webstránku, napríklad: "www.niečo.sk". Dôležité je mať takúto doménu šifrovanú SSL certifikátom. Podľa domény rýchlo nájdete webstránku, ktorú hľadáte. U nás je možnosť získať doménu spolu s projektom na 1 rok ZDARMA.

SEO

Je optimalizácia webstránky pre vyhľadávače. Naše projekty majú po technickej stránke pripravené všetko potrebné, na takúto optimalizáciu. Do optimalizácie sa zahrňajú nadpisy, texty, veľkosť obrázkov a celková rýchlosť načítania webstránky. Toto všetko máte u nás k dispozícií už od verzie "Lite".

Redizajn webstránky

Každá webstránky časom potrebuje redizajn a upraviť svoj vzhľad. Technológie idú dopredu a to čo stačilo dnes už zajtra stačiť nemusí. Veľa súčasných stránok nie prispôsobených pre mobilné zariadenia. Upravíme Vám Vašu šablónu, alebo vzhľad stránky tak aby sa zobrazovala všade správne.

Webstránky na splátky

Nie každý začínajúci podnikateľ, alebo SZČO si môžťe dovoliť dať veľkú sumu na tvorbu vlastnej webstránky a tak siahajú po samoobslužých systémoch. Aby to nemuseli robiť máme pre nich riešnie. Rozdeľte si cenu až na 12 splátok a máte kompletný moderný web bez vedľajších výdavkov.

HOT - LINE

Ani po ukončení tvorby Vašej webstránky všetko nekončí. Máme pre Vás technickú podporu, na ktorej vyriešite drobné nedostatky Vašej webstránky. Nejedná sa o dopĺňanie obsahu ani obrázkov. V takomto prípade nás kontaktujte na adrese recepcia@proweb-slovakia.sk

Naše produkty, ktoré pre Vás vyvýjame

Základná webstránka

Základná webstránka je typ jednostránkového webu bez prístupu do redakčného systému. Využíva sa prevažne na prezentáciu firmy s kontaktmi a údajmi o firme, prípadne krátkym portfóliom firmy. Tento typ stránky má jednu stránku rozdelenú na viacero sekcii. Može ale aj nemusí obsahovať menu a môže sa používať ako vstupná stránka. Tento typ stránky sa používa na weby, kde sú potrebné minimálne úpravy obsahu. Minimálny rozsah prác je 15 hodín.

Dodanie : 1 - 2 týždne

Individuálne od 800 €

Kompletná webstránka

Kompletná webstránka je typ webstránky s prístupom do redakčného systému, pri ktorej si užívateľ môže sám meniť údaje na webe a dopľnať texty, články, fotografie, alebo iný audiovizuálny materiál. Tento typ stránky je vhodný pre blogy, osobné a firemné prezentácie ako aj na rôžne tématické webstránky. Počet vytvorených podstránok je maximálne 8. Na tvorbu je používaný populárny redakčný systém. Minimálny rozsah prác je 35 hodín.

Dodanie : 3 - 4 týždne

Individuálne od 1.500 €

E-shop

E-shop s redakčným systémom je typ webstránky s prístupom do redačného systému a s možnosťou elektronického nákupu. Ponúka široké možnosti nastavenia e-shopu, správu produktov, nastavenia dopravy, fakturácie, platobných systémov, vernostných systémov a ďaľších individálných funkcií . Tento typ webstránky je vhodný pre tých, ktorý si chcú založiť e-shop a predávať produkty cez internet. Minimálny rozsah prác je 85 hodín.

Dodanie : 5 - 6 týždňov

Individuálne od 3.200 €

Pre individuálnu cenovú ponuku vyplňte žiadosť o kalkuláciu. V cenách nie je započítaná zľava pre začínajúce podnikateľské subjekty.

Vyžiadajte si Vašu individuálnu kalkuláciu

Doplnkový cenník

Služba - Technická podpora a správa webstránky Cena
Plná technická podpora 720 € / rok
Emailová technická podpora 300 € / rok
Správa webstránky 3 hodiny 60 € / mesiac
Správa webstránky 1 hodina 25 € / mesiac
Služba - Iné Cena
Programovanie 25 € / hod.
Každá ďaľšia podstránka nad 8 ks 70 € / podstránka
Jazyková mutácia 150 € / jazyk
Animácie prvkov na webstránke 100 €