Logo ProWEB - Slovakia

Naša ponuka pre Vás

Služby, ktoré máme pre Vás k dispozícii

Programovanie webaplikácií

Viac informácií

X Je to spôsob vytvárania webstánok a programovaie rôznych funkcíí stránky. Medzi funkcie môžu patriť : Kontaktný formulár, vysúvacie menu, vyhľadávanie na stránkach, šípka na vrch stránky, atď.

Webhosting

Viac informácií

X Je to miesto, kam sa umiestňuje hotová webstránka, aby dostupná pre Vašich zákazníkov. Cena webhostingu závisí od veľkosti priestoru a služieb, ktoré daný webhosting poskytuje (napr.: SSL certifikát, zálohovanie). U nás je možné získať webhosting spolu s projektom na 1 rok ZDARMA.

Webdesign

Viac informácií

X Je grafické spracovanie Vašej webstránky. Vaša webstránka musí byť lahko ovládateľná z akéhokoľvek zariadenia. Či už ide o počítač, notebook, tablet, alebo smartfón.

Webdoména

Viac informácií

X Je to adresa, na ktorej Vaši zákazníci nájdú Vašu webstránku. U nás je možnosť získať doménu spolu s projektom na 1 rok ZDARMA.

SEO

Viac informácií

X Je optimalizácia webstránky pre vyhľadávače. Naše projekty majú po technickej stránke pripravené všetko potrebné, na takúto optimalizáciu.

HOT - LINE

Viac informácií

X Ani po ukončení tvorby Vašej webstránky všetko nekončí. Máme pre Vás technickú podporu, na ktorej vyriešite drobné nedostatky Vašej webstránky. Nejedná sa o dopĺňanie obsahu ani obrázkov. V takomto prípade nás kontaktujte na adrese recepcia@proweb-slovakia.sk

Naše produkty, ktoré pre Vás vyvýjame

Web-vizitka

Viac informácií

X Web-vizitka je typ jednostránkového webu bez redakčného systému. Využíva sa prevažne na prezentáciu firmy s kontaktmi a údajmi o firme, prípadne krátkym portfóliom firmy. Tento typ stránky má jednu stránku rozdelenú na viacero sekcii. Može ale aj nemusí obsahovať menu. Zo všetkých webov je najlacnejší. Tento typ stránky sa používa na weby, kde sú potrebné iba minimálne úpravy obsahu.

Jednostránkový web bez redakčného systému

Viac informácií

X Jednostránkový web bez redakčného systému je typ webstránky ktorá používa jednu stránku na zobrazenie viacerých podstránok,ktoré sa aj zobrazujú v adresnom riadku internetového prehliadača. Avšak nie je možné tieto odkazy kopírovať do e-mailov, pretože následne odkazy nefungujú a nie je možné sa dostať na konkrétnu podstránku. Tento typ stránky sa používa na weby, kde sú potrebné iba minimálne úpravy obsahu.

Viacstránkový web bez redakčného systému

Viac informácií

X Viacstránkový web bez redakčného systému je typ webstránky ktorá používa viac podstránok (Maximálne však 8). Každá podstránka je tvorená osobitne a zobrazujú sa aj v adresnom riadku internetového prehliadača. Tieto odkazy je možné kopírovať do e-mailov, pretože následne odkazy fungujú a je možné sa dostať na konkrétnu podstránku. Tento typ stránky sa používa na weby, kde sú potrebné iba minimálne úpravy obsahu.

Webstránka s redakčným systémom

Viac informácií

X Webstránka s redakčným systémom je typ webstránky pri ktorej si užívateľ môže sám meniť údaje na webe a dopľnať texty, články, fotografie, alebo iný audiovizuálny materiál. Tento typ stránky je vhodný pre blogy, weby verejnej a štátnej správy, ako aj na rôžne tématické portály. Počet vytvorených podstránok je neobmedzený.

E-shop s redakčným systémom

Viac informácií

X E-shop s redakčným systémom je typ webstránky s možnosťou elektronického nákupu. Ponúka široké možnosti nastavenia e-shopu, správu produktov, nastavenia dopravy,fakturácie, platobných systémov, vernostných systémov a ďalšie. Tento typ webstránky je vhodný pre tých, ktorý si chcú založiť e-shop a predávať produkty cez internet.

Webstránka so zľavou

Viac informácií

X Webstránka so zľavou je určená, pre začínajúcich podnikateľov a SZČO. Viac o tejto možnosti sa dočítate na tomto odkaze.

Zaujali Vás naše služby, alebo produkty?