Logo ProWEB - Slovakia

To, čo sa nás najviac pýtate

Našli ste aj tú Vašu otázku?

Časté otázky

Koľko stojí vytvorenie webstránky na mieru?
Cena sa pohybuje podľa požiadaviek individuálneho projetku. Nie je možné presne stanoviť konkrétnu sumu. Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný dotazník
Čo je to finančná rezerva pri tvorbe webstránky?
Rezerva je finančná poistka pri neočakávaných výdavkoch pri tvorbe webu. Môže sa spotrebovať celá vyčlenená suma, časť, alebo sa nemusí spotrebovať nič z tejto sumy. Avšak je potrebné počítať aj s touto sumou pri tvorbe webu.
Poskytujete aj nejaké zľavy?
Zľavy je možné poskytnúť začínajúcim živnostníkom, alebo začínajúcim firmám ( vznik maximálne pred rokom ) a to vo výške 15% z ceny projektu. Druhý typ zľavy je pre verných klientov, kde sa výška zľavy pohybuje do 25% z ceny práce na súčasných bežiacich projektoch.
Je môžné zaplatiť tvorbu webstránky na splátky?
Áno, možete. Tvorbu webovej stránky vieme rozložiť na maximálne 4 splátky. Každá splátka bude vyfakturovaná po ukončení jednotlivej fázy vývoja webstránky (záloha, grafický návrh, tvorba, nasadenie webu). Záloha je výnimka, ktorá sa fakturuje pred začatím celého projektu. Po jej úhrade sa začne celý proces tvorby. Od 1.9.2022 je možnosť sumu webu rozložiť až na 12 splátok. Webstránka je až do splatenia plnej sumy majetkom ProWEB - Slovakia s.r.o. Po splatení vyfakturovanej sumy sa webstránka stáva na základe preberacieho protokolu majetkom objednávatela.
Je potrebná finančná záloha?
Áno, je potrebná. Zložením zálohy potvrdzujete seriózny záujem o naše služby. Výška zálohy je individuálna najmenej však 30% z ceny projektu. Zvyšok ceny sa rozpočíta do 3 - 11 splátok.
Je cena domény a hostingu v cene projektu?
Áno, je. Prvý rok za doménu a hosting neplatíte. Avšak, ak máte vlastnú doménu a hosting, bude nutné poskytnúť nám pristupové údaje aby sme vedeli nahrať Vášu webstránku na server.
Je možné platiť za webstránku mesačný poplatok?
Nie, momentálne takúto možnosť neposkytujeme. Do budúcna ju však nevylučujeme.
Potrebujete odo mňa nejakú sučinnosť pri tvorbe? Čo vám mám dodať?
Áno táto súčinnosť je potebná, nakoľko ide o Vašu webstránku. Pred začatím tvorby projektu od Vás budeme požadovať všetok materiál, ktorý bude v projekte uverejnený. Jedná sa najmä o fotografie, texty, a iný audiovizuálny materiál.
Viete mi vytvoriť celú firemnú identitu, alebo založiť novú firmu (živnosť)?
Áno, aj toto dokážeme v spolupráci s našimi partnermi. Nech sa páči, oslovte nás a radi Vám s tým pomožeme. Napíšte nám e-mail s Vašimi požiadavkami recepcia@proweb-slovakia.sk.
Viete mi zabezpečiť aj výpočtovú techniku do firmy?
Áno, vieme. Na základe Vašich požiadaviek Vám pripravím cenovú ponuku. Pre zaslanie cenovej ponuky na základe Vašich požiadaviek nás kontaktujte na e-mailovú adresu : recepcia@proweb-slovakia.sk.

Nenašli ste v zozname svoju otázku?