Logo ProWEB - Slovakia

Potrebujete pomoc? Tu sú odpovede na Vaše otázky

Spoznajte lepšie našu spoločnosť a naše služby

Tvorba webov

Radi Vám odpovedáme na Vaše otázky ohľadne našich služieb

Arrow down
Koľko stojí vytvorenie webstránky na mieru? Cena sa pohybuje podľa požiadaviek individuálneho projetku. Nie je možné presne stanoviť konkrétnu sumu. Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný dotazník
Čo je to finančná rezerva pri tvorbe webstránky? Rezerva je finančná poistka pri neočakávaných výdavkoch pri tvorbe webu. Spotrebováva sa celá vyčlenená suma, avšak teraz nie je možné určiť kde a akým spôsobom. Avšak je potrebné počítať aj s touto sumou pri tvorbe webu.
Poskytujete aj nejaké zľavy? Zľavy je možné poskytnúť začínajúcim živnostníkom, alebo začínajúcim firmám ( vznik maximálne pred rokom ) a to vo výške 10% z ceny projektu. Druhý typ zľavy je pre verných klientov, kde sa výška zľavy pohybuje do 20%. Záleží, ako dlho spolupracujeme na Vašom projekte.
Je môžné zaplatiť tvorbu webstránky na splátky? Áno, možete. Tvorbu webovej stránky vieme rozložiť na maximálne 4 splátky. Každá splátka bude vyfakturovaná po ukončení jednotlivej fázy vývoja webstránky (záloha, grafický návrh, tvorba, nasadenie webu). Záloha je výnimka, ktorá sa fakturuje pred začatím celého projektu. Po jej úhrade sa začne celý proces tvorby. Od 23.3.2023 je možnosť sumu webu rozložiť až na 6 splátok. Webstránka je až do splatenia plnej sumy majetkom ProWEB - Slovakia s.r.o. Po splatení vyfakturovanej sumy sa webstránka stáva na základe preberacieho protokolu majetkom objednávatela.
Je potrebná finančná záloha? Áno, je potrebná. Zložením zálohy potvrdzujete seriózny záujem o naše služby. Výška zálohy je individuálna najmenej však 30% z ceny projektu. Zvyšok ceny sa rozpočíta do 3 - 5 splátok.
Je cena domény a hostingu v cene projektu? Áno, je. Prvý rok za doménu a hosting neplatíte. Avšak, ak máte vlastnú doménu a hosting, bude nutné poskytnúť nám pristupové údaje aby sme vedeli nahrať Vašu webstránku na server.
Je možné platiť za webstránku mesačný poplatok? Áno. Tento produkt sa volá "Vlastná webstránka". Tento produkt však nemá od nás technickú podporu, nedajú sa do neho doprogramovať rozširujúce funkcionality a nie je možné naň spraviť jedinečný dizajn.
Potrebujete odo mňa nejakú sučinnosť pri tvorbe? Čo vám mám dodať? Áno táto súčinnosť je potebná, nakoľko ide o Vašu webstránku. Pred začatím tvorby projektu od Vás budeme požadovať všetok materiál, ktorý bude v projekte uverejnený. Jedná sa najmä o fotografie, texty, a iný audiovizuálny materiál.

Nenašli ste svoju otázku?

Máte otázky, ktoré by ste radi položili priamo nám? Kontaktujte nás telefonicky, e-mailom alebo cez livechat a my Vám ochotne odpovieme.

FAQ arrow