Logo ProWEB - Slovakia

Najčastejšie kladené otázky

Našli ste aj tú Vašu?

Časté otázky

Koľko stojí vytvorenie webstránky na mieru?
Cena sa pohybuje podľa požiadaviek individuálneho projetku. Nie je možné presne stanoviť konkrétnu sumu. Pre cenovú kalkuláciu nás prosím kontaktujte na e-mailovú adresu : recepcia@proweb-slovakia.sk. Pre korektné nacenenie nám do e-mailu uveďte čo najviac informácii o Vašej novej stránke a aké funkcie by mala obsahovať.
Poskytujete aj nejaké zľavy?
Zľavy je možné poskytnúť začínajúcim živnostníkom, alebo začínajúcim firmám ( vznik maximálne pred rokom ) a to vo výške 15% z ceny projektu. Druhý typ zľavy je pre verných klientov, kde sa výška zľavy pohybuje do 25% z ceny práce na súčasných bežiacich projektoch.
Je môžné zaplatiť tvorbu webstránky na splátky?
Áno, možete. Tvorbu webovej stránky vieme rozložiť na maximálne 4 splátky. Každá splátka bude vyfakturovaná po ukončení jednotlivej fázy vývoja webstránky (záloha, grafický návrh, tvorba, nasadenie webu). Záloha je výnimka, ktorá sa fakturuje pred začatím celého projektu. Po jej úhrade sa začne celý proces tvorby.
Je potrebná finančná záloha?
Áno, je potrebná. Zložením zálohy potvrdzujete seriózny záujem o naše služby. Výška zálohy je individuálna najmenej však 30% z ceny projektu. Zvyšok ceny sa rozpočíta do maximálne 3 splátok.
Je cena domény a hostingu v cene projektu?
Áno, je. Prvý rok za doménu a hosting neplatíte, nakoľko sú zahrnuté v cene projektu. Ak však máte vlastnú doménu a hosting, tieto poplatky Vám nebudú do ceny projektu započítané.
Je možné platiť za webstránku mesačný poplatok?
Nie, momentálne takúto možnosť neposkytujeme. Do budúcna ju však nevylučujeme.
Potrebujete odo mňa nejakú sučinnosť pri tvorbe? Čo vám mám dodať?
Áno táto súčinnosť je potebná, nakoľko ide o Vašu webstránku. Pred začatím tvorby projektu od Vás budeme požadovať všetok materiál, ktorý bude v projekte uverejnený. Jedná sa najmä o fotografie, texty, a iný audiovizuálny materiál.
Viete mi vytvoriť celú firemnú identitu, alebo založiť novú firmu (živnosť)?
Áno, aj toto dokážeme v spolupráci s našimi partnermi. Nech sa páči, oslovte nás a radi Vám s tým pomožeme. Napíšte nám e-mail s Vašimi požiadavkami recepcia@proweb-slovakia.sk.
Viete mi zabezpečiť aj výpočtovú techniku do firmy?
Áno, vieme. Na základe Vašich požiadaviek Vám pripravím cenovú ponuku. Pre zaslanie cenovej ponuky na základe Vašich požiadaviek nás kontaktujte na e-mailovú adresu : recepcia@proweb-slovakia.sk.

Nenašli ste v zozname svoju otázku?